قدردانی وزیر آموزش و پرورش از اوجی برای مشارکت صنعت نفت در مدرسه‌سازی

قدردانی وزیر آموزش و پرورش از اوجی برای مشارکت صنعت نفت در مدرسه‌سازی

عصرنفت _ وزیر آموزش و پرورش در پیامی ضمن قدردانی از مشارکت فعال وزارت نفت در برگزاری با شکوه بیست‌وششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کشور با شعار محوری «خیرین مدرسه‌ساز پیشران ایران قوی»، گفت: با کمال افتخار اعلام می‌کنم خیرین مدرسه‌ساز همواره شایسته تجلیل و تکریم‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرنفت به نقل از وزارت نفت، رضامراد صحرایی در پیامی از جواد اوجی بابت مشارکت فعال وزارت نفت در برگزاری با شکوه بیست‌وششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کشور با شعار محوری «خیرین مدرسه‌ساز پیشران ایران قوی»، قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

اندیشمند نیکوکار مدرسه ساز جناب آقای جواد اوجی

با سلام و احترام

«سهیم شدن در تربیت شایسته و صالح دانش‌آموزان به‌عنوان نیکوترین و محبوب‌ترین جلوه‌های آفرینش که فرصت گرانبها و پرافتخاری برای مشارکت در پیشرفت و آبادانی جامعه فراهم آورده است، علاوه بر لبخند رضایت خلق، خشنودی خالق متعال را به همراه خواهد داشت.

ضمن تشکر و قدردانی از مشارکت فعال در برگزاری با شکوه بیست‌وششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کشور با شعار محوری «خیرین مدرسه‌ساز پیشران ایران قوی»، با کمال افتخار اعلام می‌کنم خیرین مدرسه‌ساز همواره شایسته تجلیل و تکریم‌اند، زیرا با فهم عمیق نسبت به ضرورت توسعه دانش و تولید اندیشه، فرزندان پراستعداد این مرز و بوم را در نیل به افق‌های روشن، یاری می‌رسانند.

ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت توفیق نیکوکاری در مسیر نورانی مدرسه‌سازی، موفقیت روزافزون همراه با سلامت و سعادت شما را از درگاه خداوند سبحان آرزومندم.»