تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 16000

گسترش روابط بین المللی و چابک سازی در پژوهشگاه صنعت نفت

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در نشست خبری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت گاز، پالایش و پتروشیمی از روزهای پرکار پژوهشگاه در این نمایشگاه خبر داد.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: پژوهشگاه برای اثرگذاری بر روی صنعت عظیم نفت در حوزه دانش و فناوری، به همکاری دیگر مراکز پژوهشی و شرکت‌های داخلی و خارجی نیاز دارد و قطعا اثرگذاری در چنین سطحی به تنهایی و بدون شبکه سازی امکانپذیر نخواهد بود.

جعفر توفیقی، یکی از راهبردهای پژوهشگاه را تقویت توانمندی‌ها در حوزه بازاریابی دانست.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت ادامه داد: بر مقررات زدایی تاکید بسیاری داریم. در دنیا در مراکز پژوهشی از ساختارهای سلسله مراتبی و عمودی پرهیز می شود و تاکید بر ساختارهای چابک با حداقل بوروکراسی است که ما این تحول را با جدیت دنبال می کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: پژوهشگاه صنعت نفت ظرفیت های زیادی دارد و از این رو امکان بهره مندی دانشجوهای کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های تراز اول کشور را از این ظرفیت ها فراهم کرده ایم؛ همه پردیس ها در این زمینه آمادگی دارند و تفاهمنامه هایی نیز به این منظور با دانشگاه های کشور امضا شده است.

Twitter Google+ Facebook
325 views
طراحی سایت : بیتانگار