تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 15920

تولید نفت لیبی ۱۰۰ هزار بشکه کاهش یافت/قیمت طلای سیاه بالا می‌رود؟

در پی حمله تروریست‌ها به یک خط لوله نفت بزرگ در لیبی تولید نفت این کشور ۱۰۰ هزار بشکه کاهش یافت و این تصور را به وجود آورده آیا قیمت نفت از ۷۴ دلار هم فراتر خواهد رفت؟

به گزارش فارس به نقل از راشاتودی، شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد در پی حلمه یک گروه تروریستی ناشناس به یکی از خطوط اصلی انتقال نفت این کشور ۱۰۰ هزار بشکه روزانه از تولید نفت لیبی کاسته شده است؛ البته شرکت ملی نفت لیبی وقوع این حادثه را تایید کرد اما علتی برای آن اعلام نکرده است.

منابع محلی اما اعلام کرده‌ اند که این خط لوله از سوی یک گروه تروریستی مورد حمله قرار گرفته است، پیش‌تر گارد تجهیزات پتروشیمی لیبی اعلام کرده است در پی حمله تروریستی این خط لوله دچار انفجار و آتش‌سوزی شده و محل حادثه نیز در ۵۰۰ کیلومتری طرابلس است.

این خط لوله متعلق به شرکت نفت الواحا بوده و نفت را به بندر صدرا این کشور منتقل می‌کرده است. این خط لوله سال گذشته میلادی نیز هدف حمله تروریستی قرار گرفته بود. شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد در پی وقوع این حادثه ۷۰ تا ۱۰۰ هزار بشکه روزانه از تولید نفت این کشور کاسته شده و آتش‌نشانان همچنان درگیر خاموش کردن آتش‌هستند. دسامبر سال گذشته میلادی نیز تقریبا در همین نقطه این خط لوله مورد حمله قرار گرفت و حدود یک هفته تعمیر آن طول کشید.

Twitter Google+ Facebook
188 views
طراحی سایت : بیتانگار