تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 16006

اعلام برنامه زمانبندی عملیات غواصی سانچی

شرکت مشاور سالویج هلندی برنامه زمانبندی غواصی سانچی را اعلام کرد.

به گزارش عصرنفت از شرکت ملی نفتکش ایران، طبق آخرین گزارش و برنامه زمانبندی واصله از «شرکت مشاور سالویج هلندی» که از طرف بیمه گران ناظر بر عملیات غواصی است، اقداماتی با زمانبندی ذکر شده درخصوص غواصی نفتکش سانچی در حال انجام است.

بر همین اساس این شرت اعلام کرده است آخرین تست‌های لازم بر روی ابزار و ادوات ساخته شده در کشور هلند در شرف اتمام بوده و متعاقب آن تا روز ۷ اردیبهشت تجهیزات به شهر شانگهای ارسال خواهد شد.

به گفته این مسولان این شرکت، آخرین مراحل آماده سازی کپسول زیرآبی نیز در شهر نانجینگ چین در حال انجام بوده است که نهایتاً تا حدود ۱۰ اردیبهشت به شانگهای ارسال می شود.

سالویج اعلام کرده است که نهایتاً کشتی های مخصوص عملیات زیرآبی حدود ۱۱ اردیبهشت جهت بارگیری ادوات، آخرین تست ها و آموزش های لازم به کنار اسکله منتقل و حدود ۱۷ اردیبهشت بندر را به مقصد منطقه عملیاتی ترک خواهند کرد.

براین اساس عملیات غواصی حدود روز ۱۸ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

شرکت ملی نفتکش ایران تاکید کرده است که به محض دریافت هر گونه اطلاعات جدید، اطلاع رسانی خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
347 views
طراحی سایت : بیتانگار