تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : 30 می 2018 کد خبر : 16130

هشدار اوپک درباره کمبود سرمایه‌گذاری در صنعت نفت

به گزارش خبرگزاری رویترز از باکو، محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک، اعلام کرد صنعت نفت جهان باید سرمایه‌گذاری را بیفزاید تا تضمین کند که بتواند با رشد مصرف آینده همراه شود و از کمبود عرضه پیشگیری کند.

وی با اشاره به کامیابی اوپک در کاهش سطح ذخیره‌سازی نفت جهان گفت: مرحله مهم بعدی پیش روی ما در کل فرآیند، این است که این دستاورد ثبات بازار، بازسازی تدریجی سرمایه‌گذاری و بازگشت امیدواری در صنعت نفت را حفظ کنیم.

دبیرکل اوپک افزود: یکی از بزرگ‌ترین و مستمرترین چالش‌های پیش روی ما، تضمین این است که سطوح کافی سرمایه‌گذاری به شیوه‌ای قابل پیش‌بینی، وجود داشته باشد.

بارکیندو اعلام کرد شتاب سرمایه‌گذاری در سال جاری میلادی افزایش یافته، اما سرمایه‌گذاری قابل توجه در پروژه‌های بلندمدت به اندازه کافی وجود ندارد.

به گفته وی، سرمایه‌گذاری لازم برای صنعت نفت در دوره منتهی به سال ۲۰۴۰ میلادی برای تأمین نیاز تخمینی روزانه ۱۱۱ میلیون بشکه نفت در آن زمان، حدود ۱۰ تریلیون و ۵۰۰ میلیارد دلار برآورد شده است.

دبیرکل اوپک افزود: همه تلاش‌ها باید انجام شود تا از کمبود احتمالی عرضه پیشگیری کنیم.

Twitter Google+ Facebook
677 views
طراحی سایت : بیتانگار