تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 15887

پاسخ بارکیندو به توئیت نفتی ترامپ: افزایش قیمت نفت مصنوعی نیست

دبیرکل اوپک ضمن اظهار نارضایتی از توئیت ترامپ مبنی بر مصنوعی بودن قیمت بالای نفت و دست داشتن اوپک در این کار، اعلام کرد هیچ گونه تلاشی از جانب کارتل و دیگر متحدانش برای ایجاد چنین وضعیتی صورت نگرفته است.

اوایل روز جمعه رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری افزایش بهای نفت را مصنوعی خوانده و انگشت اتهام را به سمت اوپک نشانه گرفت. اما محمد بارکیندو با دفاع از عملکرد اوپک صراحتا اظهار داشت چنین مکانیزمی برای افزایش مصنوعی قیمت نفت وجود ندارد.

وی در بخشی از سخنانش ضمن اظهار خوشحالی از دوستی با تولیدکنندگان شیل آمریکا، آنها را به شرکت در نشست ماه ژوئن اوپک در وین دعوت نمود.

به گفته بارکیندو، توافق کاهش تولید بین تولیدکنندگان نفت اوپک و غیرعضو که از ۲۰۱۷ اجرایی شده است، باعث رهایی بازارهای نفتی از سقوط و بازگشت ثبات نسبی به دنیای نفت به نفع تولیدکنندگان، مصرف کنندگان و اقتصاد جهانی گشته است.

Twitter Google+ Facebook
272 views
طراحی سایت : بیتانگار