تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
302 Found

Found

The document has moved here.

تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 16071

همایش صنایع پتروشیمی ایران در پاریس برگزار شد

دومین همایش صنایع دستی و پائین دستی پتروشیمی ایران با عنوان توسعه و سرمایه گذاری روز پنجشنبه در محل هتل کانتینانتال پاریس برگزار شد.

به گزارش ایرنا، «ابوالقاسم دلفی» سفیر ایران در پاریس در این مراسم که با حضور «رضا نوروز زاده» معاون وزیر نفت و جمعی از شرکت های ایرانی، فرانسوی و اروپایی برگزار شد به روند مثبت تحولات اقتصادی دو کشور و ظرفیت های فراوان اقتصادی طرفین از جمله در زمینه صنعت پتروشیمی اشاره کرد و افزود: هدف این همایش تشویق شرکت های بین المللی برای مشارکت در طرح های توسعه صنعت پتروشیمی ایران است .
وی توضیح داد: روابط اقتصادی دو کشور همواره از نقاط قوت مناسبات بوده و با امضای توافق برجام و رفع تحریم ها شاهد بازگشت سطح روابط تجاری به دوره قبل از تحریم ها هستیم.
نوروززاده معاون وزیر نفت و رئیس شرکت ملی پتروشیمی نیز به دستاورهای صنعت پتروشیمی کشور طی ۱۲ سال اخیر اشاره کرد و گفت: با تکیه به ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و همکاری با برخی شرکت های خارجی افزایش بیش از سه برابر ظرفیت تولید را شاهد هستیم.
معاون وزیر نفت ادامه داد: در چارچوب برنامه پنج ساله توسعه بیش از ۱۰۰ طرح توسعه ای تعریف شده و آماده ایم با شرکت های خارجی از جمله فرانسوی درخصوص اجرای این طرح ها همکاری مشترک داشته باشیم.
وی تاکید کرد: شرکت های خارجی باید از دولت های خود بخواهند با وضع تحریم های جدید و تعرفه های تجاری یکطرفه علیه همکاری با ایران مقابله کنند.
معاون وزیر نفت از شرکت های خارجی برای حضور در نمایشگاه های آتی نفت و گاز و پتروشیمی در ایران دعوت کرد.
همچنین نمایندگان شرکت های خارجی و داخلی در ادامه این همایش به بررسی راه های توسعه حضور در بازار صنعت پتروشیمی ایران پرداختند.

Twitter Google+ Facebook
464 views
طراحی سایت : بیتانگار