تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 15863

برنامه‌های گسترده‌ای برای ارتقای کیفیت هوا و محیط زیست داریم

رئیس جمهوری گفت: دولت برنامه‌های گسترده‌ای از جمله تبدیل سوخت نیروگاه‌ها، ارتقای کیفیت بنزین و گازوئیل، گازسوز کردن خودروها و کمک به رفع مشکل ریزگردها در زمینه ارتقای کیفیت هوا و محیط زیست دارد.

به گزارش عصرنفت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی، امروز (شنبه، یکم اردیبهشت‌ماه) در نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید که با حضور اعضای هیئت دولت، مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی در سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: اساس دولت این است که به فکر مردم باشیم، برای خدمت به مردم تلاش کنیم و به مردم احترام بگذاریم.

وی با اشاره به برنامه بزرگ دولت برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل تجاری تصریح کرد: برنامه خوبی در این زمینه طراحی و تدوین شده که علاوه بر نوسازی و ارتقای بهره‌وری ناوگان حمل‌ونقل تجاری کشور، به کاهش آلودگی هوا و ارتقای ایمنی حمل‌ونقل کشور نیز کمک بزرگی می‌کند.

رئیس جمهوری عنوان کرد: دولت همچنین برنامه‌های گسترده‌ای از جمله تبدیل سوخت نیروگاه‌ها، ارتقای کیفیت بنزین و گازوئیل، گازسوز کردن خودروها و کمک به رفع مشکل ریزگردها در زمینه ارتقای کیفیت هوا و محیط زیست دارد.

روحانی گفت: باید تلاش کنیم امسال نیز همچنان تورم را تک رقمی حفظ و برای جذب سرمایه‌، بیشتر کوشش کنیم، همچنین باید در روابط بانکی، ارتباط با دنیا، همکاری سازنده و گسترده‌تر با جهان مسیر را همانند گذشته ادامه دهیم.

Twitter Google+ Facebook
316 views
طراحی سایت : بیتانگار