تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ کد خبر : 15994

بدهی گازرسانی پارسال به امسال منتقل شد

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: پارسال هزینه زیادی صرف گازرسانی شهری و روستایی در کشور شد که برای این هزینه شرکت ملی گاز بدهی زیادی دارد و این بدهی به امسال منتقل شده است.

سعید مومنی درباره گازرسانی شهری و روستایی و صرف هزینه برای اجرای این طرح به خبرنگار شانا گفت: پارسال همه طرح‌های برنامه‌ریزی شده برای گازرسانی شهری و روستایی در سراسر کشور با موفقیت انجام شد.

وی افزود: اجرای طرح‌های گازرسانی نیازمند تامین منابع مالی است، به همین سبب شرکت ملی گاز همواره تلاش کرده بودجه مورد نیاز را برای اجرای طرح‌های جدید فراهم کند و برای نگهداشت شبکه گازرسانی کشور نیز همه تلاش خود را به کار گرفته است.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز با بیان این‌که سال ۹۶ مشکلات زیادی برای اجرای طرح‌های گازرسانی وجود داشت، اظهار کرد: با وجود همه مشکلات موفق شدیم گاز را به نیروگاه‌ها، صنایع و بخش خانگی برسانیم و منابع مالی را نیز تامین کردیم که برای این موضوع بدهی زیادی داریم.

مومنی با اشاره به این‌که بدهی گازرسانی سال ۹۶ به امسال منتقل شده، تصریح کرد: حذف شدن آبونمان از قبوض گاز سبب قطع شدن بودجه بسیار زیادی از شرکت ملی گاز شد، در حالی که این بودجه صرف نگهداشت و حفاظت از شبکه گازرسانی می‌شد، همچنین کیفیت و بهبود خدمات گازرسانی نیز با تکیه بر بودجه تامین شده از طریق آبونمان بود.

وی تاکید کرد: با حذف آبونمان از قبوض گاز و تامین نشدن بودجه مورد نیاز، برای نگهداشت شبکه گازرسانی کشور با مشکل روبه‌رو خواهیم شد.

Twitter Google+ Facebook
328 views
طراحی سایت : بیتانگار