تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15554

سهم ناوگان نفتکش ایران از بازارهای جهانی به‎ حدود ۵۰ درصد رسید

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از افزایش سهم این شرکت در بازارهای جهانی خبر داد و گفت: از ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی و با لغو تحریم‎ها توانستیم در مدت کوتاهی سهم خود را در بازارهای جهانی به حدود ۵۰ درصد افزایش دهیم.

به گزارش عصرنفت به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران، کاپیتان نصرالله سردشتی در دیدار با کارکنان شرکت ملی نفتکش به مناسبت آغاز سال نو اظهار کرد: سال ۱۳۹۶ سال دردناکی برای خانواده بزرگ شرکت ملی نفتکش، جامعه دریایی و دریانوردی کشور و مردم ایران بود و‌ این مدت در فراق ۳۲ همکار عزیزمان از نفتکش سانچی به سختی و با غمی سنگین گذشت.

وی با بیان این که باید از حادثه کشتی سانچی درس بگیریم، اظهار کرد: با استفاده از تجارب این حادثه تلخ و دردناک، باید برای رفع نواقص احتمالی و ارتقای ایمنی اقدام کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با یادآوری این که سهم شرکت ملی نفتکش ایران از بازارهای بین‎المللی تا پیش از تحریم‎ها حدود ۸۰ درصد بود، اظهار کرد: این سهم در مدت کوتاهی از ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی که تحریم‎ها لغو شد در بازارهای جهانی به حدود ۵۰ درصد افزایش یافت.

نوسازی ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، عضویت دوباره شرکت ملی نفتکش ایران در انجمن‌‎ها و نهادهای مهم بین‎المللی را به عنوان یکی از دستاوردهای این شرکت در سال ۹۶ عنوان کرد و افزود: این شرکت پارسال به عضویت دوباره در شورای دریانوردی بین‌المللی و حوزه دریای بالتیک (BIMCO)، اتحادیه بین‎المللی مالکان مستقل کشتی‎های نفتکش (INTERTANKO) و انجمن دریایی بین‎المللی شرکت‌های نفتی (OCIMF) درآمد.

وی افزود: همچنین شرکت ملی نفتکش ایران پارسال گواهینامه ‎ ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ و گواهینامه ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ را از موسسه رده‎بندی DNV.GL دریافت کرد. این اقدام‌ها دستاورد قابل توجهی برای این شرکت به‌منظور بازگشت به بازارهای بین‎المللی است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، به نوسازی ناوگان این شرکت نیز اشاره کرد و افزود: برای نوسازی ناوگان در سال ۹۶، چهار فروند از کشتی‌های قدیمی شرکت اوراق شد و این در حالی است که اوراق ۲ فروند دیگر نیز طبق برنامه مصوب در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به وضع بازارهای بین‎المللی و پایین‎ بودن نرخ اجاره کشتی‎ها یادآور شد: در مدتی که در بخش بازرگانی شرکت ملی نفتکش ایران فعال بودم در چند نوبت رکود بازار را تجربه کردیم، اما با تدابیر اتخاذ شده این شرایط را کنترل و به سلامت پشت سرگذاشتیم.

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با بیان این‌که براساس پیش‎بینی‎ها، وضع بازار در سال ۲۰۱۹میلادی رو به بهبود خواهد گذاشت، افزود: امیدواریم بتوانیم از شرایط رکود کنونی با موفقیت و کمترین آسیب عبور کنیم.

Twitter Google+ Facebook
255 views
طراحی سایت : بیتانگار