تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15812

سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری «انی» در الجزایر

شرکت انی ایتالیا درنظر دارد طی سه سال آینده میلیاردها دلار در الجزایر سرمایه گذاری نماید.

به گفته کلودیو دسکالزی رئیس انی، شرکتش درتلاش است همکاریش با شرکت نفت و گاز دولتی الجزایر، سوناتراچ را افزایش دهد، زیرا این کشور از ذخایر عظیم گازی برخوردار است.

دسکالزی که در کنفرانس انرژی شهر اوران الجزایر شرکت کرده بود اظهار داشت “ذخایر فراساحلی الجزایر جذابیت فراوانی برای شرکت های فعال در حوزه انرژی ایجاد نموده، اما ما هنوز هیچ مجوزی برای اکتشاف دریافت نکرده ایم.”.

سال گذشته این شرکت بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار در الجزایر سرمایه گذاری کرده و بیش از ۱۱ میلیارد مترمکعب گاز از این کشور آفریقای شمالی وارد نمود.

ایتالیا تمایل دارد تبدیل به هاب گازی جنوب اروپا شود که قادر است منابع انرژی آفریقا را از کشورهای الجزایر و لیبی جمع آوری نموده و از طریق آذربایجان به اروپا برساند.

طی سال های اخیر و به دلیل کاهش تولید الجزایر، گاز مورد نیاز ایتالیا از طریق روسیه تامین می شد، اما با تلاش های عبدالمومن کادور رئیس سوناتراچ، این شرکت مترصد جذب سرمایه گذاران خارجی در جهت افزایش تولید است.

به گفته رئیس انی، توسعه همکاری بین دو شرکت به ایتالیا اجازه می دهد گام های ثمربخشی در کشور مهمی مانند الجزایر برداشته و باعث استحکام مشارکت استراتژیک انی و سوناتراچ خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
190 views
طراحی سایت : بیتانگار