تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15607

خط لوله اتصال فازهای ۶ تا ٨ به پالایشگاه سوم پارس جنوبی آماده بهره برداری است

پروژه احداث خط لوله اتصال پالایشگاه سوم پارس جنوبی به فازهای ۶ تا ٨ پارس جنوبی آماده بهره برداری است.

شرکت نفت و گاز پارس اعلام کرد: سلیمان فهیمی، مجری پروژه احداث خط لوله بین فازی پالایشگاه فازهای ۶ تا ٨ و ۴ و ۵ پارس جنوبی اظهار کرد: این خط لوله، با ظرفیت انتقال روزانه ١١میلیون مترمکعب گاز ترش فازهای ۶ تا٨ به فازهای ۴ و ۵ (پالایشگاه سوم) پارس جنوبی آماده بهره برداری است.

وی، هدف از ایجاد خط لوله یاد شده را استفاده از ظرفیت موجود در انتقال گاز ترش فازهای ۶ تا ٨، توان شیرین سازی در پالایشگاه فازهای ۴ و ۵ و پشتیبانی از سکوهای دریایی این فازها عنوان کرد.

فهیمی با اشاره به امکان افزایش انتقال گاز ترش فازهای ۶ تا ٨ پارس جنوبی با این خط لوله بین فازی تصریح کرد: در صورت نیاز به افزایش خوراک مصرفی، خط لوله فوق با حداکثر ظرفیت، حدود ١٣ میلیون مترمکعب گاز ترش را به پالایشگاه فازهای مقصد انتقال خواهد داد.

وی با اشاره به طول ١٧٠٠ متری خط لوله بین فازهای ۶، ٧ و ٨ و فازهای ۴ و ۵ پارس جنوبی، احداث این خط لوله را با توجه به شرایط حساس کار در پالایشگاه‌های درحال تولید گاز، دشوار و دارای ضوابط ایمنی خاص توصیف کرد و گفت: پروژه ساخت این خط لوله با کارفرمایی شرکت نفت و گاز پارس و از سوی شرکت صنعت سازه ثمین اجرایی شده است.

Twitter Google+ Facebook
299 views
طراحی سایت : بیتانگار