تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15443

حفاری و تکمیل ۸ حلقه چاه نفت و گاز در ۱۴ روز نخست سال ۹۷

مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از پایان عملیات حفاری و تکمیل هشت حلقه چاه نفت و گاز با کاربست ناوگان حفاری این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی طی ۱۴ روز نخست امسال خبر داد.

به گزارش عصرنفت به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، ناصر قلی‎پور گفت: از این تعداد چاه، سه حلقه توسعه‌ای و پنج حلقه تعمیری و تکمیلی بوده است، همچنین از این تعداد چاه‎، پنج حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و سه حلقه در پروژه‌های اجرایی شرکت مهندسی و توسعه نفت قرار داشته است.

وی، متراژ حفاری چاه‌ها در ۱۴ روز نخست سال را ۷ هزار و ۹۰۰ متر عنوان و اظهار کرد: تلاش مضاعف سختکوشان شرکت ملی حفاری ایران در روزهای تعطیل سال نو در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور، نشانگر این واقعیت است که کار در صنعت حفاری بدون وقفه و به صورت شبانه‌روزی دنبال می‌شود.

وی به جابه‌جایی ۱۱ دستگاه حفاری سنگین و سبک در روزهای ابتدایی امسال در جنوب غرب کشور اشاره کرد و گفت: جابه‌جایی دکل‌ها ازسوی گروه‌های تخصصی در اداره کل ترابری شرکت انجام و برای هر مورد جابه‌جایی افزون بر یکصد دستگاه خودروهای کشنده سنگین به‌کار گرفته می‌شود. بر اساس جدول کاری، این دستگاه‌ها برای حفاری سه حلقه چاه توسعه‌ای (جدید) و هشت حلقه چاه تعمیری در مناطق نفتخیز جنوب و میدان‌های نفتی در غرب کارون استقرار می‌یابند.

مدیر برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران توضیح داد: در ۱۴ روز نخست امسال، کارکنان عملیاتی و پشتیبانی شرکت در حوزه خدمات فنی و تخصصی در مدیریت‌های خدمات فنی حفاری، خدمات ویژه حفاری، خدمات سیمان و انگیزش چاه و عملیات ویژه حفاری در مناطق مختلف نفتخیز خشکی و دریایی در حال ارائه خدمات به شرکت‌های متقاضی بوده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
169 views
طراحی سایت : بیتانگار