تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15491

تولید فناوری بومی در پژوهشگاه نفت؛ مصداق حمایت از کالای ایرانی

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: تولید فناوری‎های بومی در این مجموعه، مصداق شعار سال ۹۷ یعنی «حمایت از کالای ایرانی» است.

به گزارش شانا، جعفر توفیقی افزود: همه کارکنان سازمان باید بدون در نظر گرفتن سلسله مراتب، شاخص‎های فعالیت خود را نسبت به سال گذشته ارتقا بخشند، زیرا هر یک از آنان می‌توانند مانند حلقه‌ای از زنجیره موفقیت و بهبود سازمان منشا اثر باشند.

وی با اشاره به شعار سال ۹۷ با عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، افزود: برای پژوهشگاه صنعت نفت، حمایت از کالای ایرانی به معنای تولید فناوری بومی است تا در این مسیر بتوان صنعت نفت را به صنعتی دانش بنیان و فناورمحور تبدیل کرد و در بازارهای جهانی علم و فناوری نقش موثری داشت.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، بر ضرورت اشتراک‌گذاری همه اندیشه‌ها و تجربیات سازمانی تاکید کرد و گفت: تبادل نظر‌ با ظرفیت‌های داخلی و بیرونی پژوهشگاه می‌تواند الگوهای مناسبی برای تدوین برنامه‌های راهبردی پژوهشگاه در سال جدید ارائه کند و برای ایجاد زمینه مناسب در این خصوص مطالعات جامعی در حال انجام است.

وی توجه به عنصر رقابت در فعالیت‎های تحقیقاتی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: فرآیندهای پژوهشگاه در حال بازبینی و مهندسی مجدد است و حذف موانع و بروکراسی که در اکثر شرکت‌های پیشرو در دنیا اجرا می‌شود، در دستور کار پژوهشگاه قرار دارد، زیرا پژوهشگاه تنها بازیگر در حوزه تحقیق و توسعه نیست و این امر مستلزم تعامل گسترده با همه مراکز پژوهشی و دانشگاهی دنیاست.

توفیقی گفت: تعالی، مسیری تمام‌نشدنی است و پژوهشگاه با ارتباط با صنعت و ارائه راهکارهای فناورانه و رصد فناوری و آینده‌نگری نسبت به نیازهای صنعت، می‌تواند در این مسیر گام‎های بلندی بردارد.

Twitter Google+ Facebook
245 views
طراحی سایت : بیتانگار