تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15675

توافق دو مرحله‌ای برای خط لوله گاز ایران به عمان

در دیدار وزیران نفت ایران و عمان، طرفین مسائل مورد علاقه و بخصوص موضوع روند احداث خط لوله گاز ایران به عمان را مورد بررسی قرار دادند و صورتجلسه توافقات در این خصوص به امضا رسید.

به گزارش پارس نیوز، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت کشورمان روز پنجشنبه پس از شرکت در شانزدهمین اجلاس مجمع جهانی انرژی در هند برای پیگیری روند احداث خط لوله گاز به عمان سفر کرد.

وی در مسقط با محمد بن حمد الرمحی وزیر نفت و گاز سلطنت عمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار دو طرف مسائل مورد علاقه و بخصوص موضوع روند احداث خط لوله گاز ایران به عمان را مورد بررسی قرار دادند و صورتجلسه توافقات در این خصوص به امضای طرفین رسید.

توافق برای احداث این خط لوله در دو بخش صورت خواهد گرفت که بخش اول آن تا پایان ماه مه سال جاری میلادی و بخش دیگر آن هم تا پایان ماه ژوئن انجام می‌شود.

در همین ارتباط زنگنه در مصاحبه با یکی از رسانه‌های داخلی ضمن اشاره به دیدار امروز خود با وزیر نفت و گاز عمان، اظهار داشت: کارها خوب جلو رفت. امروز صورتجلسه توافقات که جمع بندی شده بود امضا شد و امیدوارم در زمانبندی تعیین شده، توافق نهایی شود.

Twitter Google+ Facebook
224 views
طراحی سایت : بیتانگار