تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15785

افزایش ۱۲۵ هزار بشکه تولید روزانه نفت شیل آمریکا

آمار اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان داد تولید نفت شیل این کشور در ماه مه برای چهارمین ماه متوالی افزایش خواهد یافت.

به گزارش عصرنفت به نقل از ایسنا، در گزارش ماهانه اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی شده است مجموعا ۱۲۵ هزار بشکه در روز به تولید نفت شیل افزوده شده و به ۷ میلیون بشکه در روز می‌رسد که عمدتا تحت تاثیر رکورد بالای تولید در پرمیان وست تگزاس و نیومکزیکو خواهد بود.

انتظار می‌رود تولید در منطقه پرمیان ۷۳ هزار بشکه در روز رشد کرده و به ۳.۲ میلیون بشکه در روز برسد که بالاترین میزان تولید از سال ۲۰۰۷ به این طرف خواهد بود.

گسترش تولید در این منطقه محدودیت‌هایی را در خطوط لوله انتقال نفت ایجاد کرده است زیرا این خطوط سریعتر از حد انتظار پر شده‌اند.

بر اساس گزارش رویترز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرده است تولید منطقه بیکن با ۱۵ هزار بشکه در روز افزایش، به ۱.۲ میلیون بشکه در روز برسد که بالاترین رکورد تولید این منطقه از ژوییه سال ۲۰۱۵ خواهد بود. انتظار می‌رود در میادین ایگل فورد تولید به میزان ۲۴ هزار بشکه در روز رشد کرده و به ۱.۳ میلیون بشکه در روز برسد که بالاترین میزان از ماه مه سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
220 views
طراحی سایت : بیتانگار