تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15684

ابراز تمایل ۱۴ شرکت به قراردادهای نفتی عراق

عراق اعلام کرد ۱۴ شرکت بین‌المللی برای مشارکت در قراردادهای توسعه نفتی این کشور ابراز تمایل کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از بغداد، وزارت نفت عراق دیروز (۲۵ فروردین‌ماه) اعلام کرد: ۱۴ شرکت بین‌المللی نسبت به امضای قراردادهای اکتشاف و توسعه نفت و گاز در این کشور که قرار است در ماه آوریل امسال به مزایده گذاشته شود، ابراز تمایل کرده‌اند.

طبق بیانیه وزارت نفت عراق، ۱۴ شرکت یاد شده بسته‌های حاوی اسناد شرکت در مزایده و شرایط قرارداد مربوط به ۱۱ بلوک اکتشافی را خریداری کرده‌اند.

این بلوک‌ها که در مناطق مرزی مشترک با ایران و کویت و همچنین مناطق فراساحلی در خلیج فارس هستند، قرار بود پیش از این در ماه ژوئن سال جاری میلادی به مزایده گذاشته شوند، اما زمان این مزایده جلو انداخته شد.

عراق با دعوت از شرکت‌های بین‌المللی نفتی توانست تولید روزانه نفت خود را در یک دهه گذشته از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه در روز به ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه در روز افزایش دهد.

Twitter Google+ Facebook
145 views
طراحی سایت : بیتانگار