تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ کد خبر : 15425

آخرین‌خبر از قیمت بنزین در سال جدید

دولت در لایحه بودجه سال ۹۷ در قالب تبصره ۱۸ پیشنهاد داده بود تا برای کسب درآمد ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی در سال جاری، قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین افزایش یابد و حتی گفته می شد که قیمت بنزین در سال جاری به هزار و ۵۰۰ تومان می رسد.

به گزارش الف، اما این پیشنهاد دولت در مجلس و در همان کمیسیون تلفیق رد شد و در صحن مجلس هم به تصویب نرسید. با این مصوبه مجلس، دولت در سال ۹۷ حق افزایش قیمت بنزین و دیگر حاملهای انرژی را ندارد. خبرنگار الف در همین راستا به سراغ اسد اله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس رفت و آخرین وضعیت بنزین و تکلیف قیمت آن در سال جاری را از پرسید. وی با بیان اینکه طبق مصوب مجلس دولت حق افزایش قیمت بنزین را ندارد، افزود: اگر دولت می خواهد درآمدی داشته باشد باید به فکر راهکارهای دیگر باشد. وی افزود: نمایندگان مجلس با حذف تبصره ۱۸ لایحه بودجه که در واقع بر افزایش قیمت حامل های انرژی تاکید داشت، عملا با گرانی ها در سال جاری مخالفت کردند. سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا قیمت بنزین در سال جاری ثابت می ماند، گفت: در چند روز گذشته تعطیلات نوروز بود و خبری از افزایش قیمت بنزین نبود. مجلس هم تا هفته آینده تعطیل است و فعلا خبری از افزایش قیمت بنزین نیست. قره خانی افزود: اگر دولت بخواهد قیمت بنزین را افزایش دهد، قطعا باید دنبال راهکار قانونی غیر از لایحه بودجه باشد. وی در پاسخ به این سوال که بعد از مخالفت مجلس با افزایش قیمت حامل های انرژی آیا دولت با مجلس برای افزایش قیمت ها رایزنی نکرده، گفت: بعد از تصویب لایحه بودجه تعطیلات نوروز شروع شد و فعلا که در تعطیلات هستیم.

Twitter Google+ Facebook
196 views
طراحی سایت : بیتانگار