تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15201

۴ اردیبهشت ماه؛ دهمین جلسه رسیدگی به پرونده دکل نفتی برگزار می‌شود

وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده موسوم به دکل نفتی اعلام کرد: دهمین جلسه رسیدگی به این پرونده، ۴ اردیبهشت ماه سال آینده تعیین شده است.

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه روز گذشته (سه‌شنبه) نهمین جلسه رسیدگی به پرونده دکل نفتی برگزار شد، اظهار کرد: در این پرونده سه اتهام مطرح است. یکی از اتهامات مربوط به خرید دکل است که علی رغم اینکه پول آن کامل پرداخت شده اما دکلی دریافت نشده است.

وی در رابطه با دو اتهام دیگر در این پرونده گفت: اتهام مطرح دیگر مربوط به شناور است که پول آن داده شده اما سند آن هنوز منتقل نشده است و اتهام سوم مربوط به تحصیل مال نامشروع از ناحیه یکی از متهمین است که با توجه به بررسی ماهیت آن بین رشاء و ارتشاء بودن و یا تحصیل مال نامشروع اختلاف نظر وجود دارد.

وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده دکل نفتی افزود: دادسرا معتقد است به دلیل دولتی نبودن شرکت، این اقدام متهم رشاء و ارتشاء محسوب می شود. تاکنون از این سه اتهام دفاع شده و دفاعیات وکلا و قسمتی از توضیحات باقی مانده است.

علیزاده‌طباطبایی در خصوص تاریخ بعدی رسیدگی به این پرونده، خاطرنشان کرد: جلسه بعدی ۴ اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می شود و پس از این جلسه نوبت به دفاع وکلا می‌رسد.

بر اساس این گزارش، علیزاده‌طباطبایی ۷ اسفند ماه به ایسنا گفته بود: هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده دکل نفتی ۱۴ اسفند ماه برگزار می شود.

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده دکل نفتی در شعبه ۱۰۶۳ مجتمع قضایی ویژه امور اقتصادی برگزار و کیفرخواست توسط نماینده دادستان قرائت شد. دومین جلسه رسیدگی به این پرونده ۱۲ دی ماه، سومین جلسه ۱۸ دی ماه، چهارمین جلسه ۲۶ دی ماه، پنجمین جلسه ۳ بهمن ماه، ششمین جلسه ۱۵ بهمن ماه و هفتمین جلسه رسیدگی به این پرونده نیز ۳۰ بهمن ماه برگزار شد.

Twitter Google+ Facebook
191 views
طراحی سایت : بیتانگار