تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 14538

کاهش ذخایر نفتی آمریکا در هفته گذشته

موسسه نفتی آمریکا روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که ذخایر نفت خام این کشور در هفته گذشته به طور غیر منتظره ای کاهش یافته است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری ‘الجزیره’، با وجود کاهش میزان ذخایر نفت خام آمریکا، این موسسه از افزایش ذخایر بنزین این کشور در هفته گذشته خبر داده است .
ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته در ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) به ۴۲۰٫۳ میلیون بشکه رسید که کاهشی ۹۰۷ هزار بشکه را نشان می دهد، اما تحلیلگران این کاهش را ۱٫۸ میلیون بشکه برآورد کرده بودند.
بنابراین گزارش، تحویل نفت خام آمریکا در ایالت ‘اوکلاهما’ به میزان ۲٫۶ میلیون بشکه کاهش یافته است.
بر اساس گزارش موسسه نفتی آمریکا، موجودی بنزین این کشور در هفته گذشته ۱٫۵ میلیون بشکه افزایش یافت، در حالی که پیش بینی تحلیلگران ۲۸۳ هزار بشکه بوده است.
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی موسسه نفتی آمریکا، ذخایر سوخت از جمله سوخت دیزل و نفت کوره به میزان ۳٫۶ میلیون بشکه کاهش داشته که انتظار می رفت این میزان ۱٫۵ میلیون بشکه در روز باشد.
واردات نفت خام آمریکا در هفته گذشته با کاهش ۹۸۶ هزار بشکه ای به ۶٫۸ میلیون بشکه در روز رسید.
به گزارش الجزایر، بهای نفت خام ‘برنت’ (دیروز چهارشنبه ) در پایان معاملات دیروز به ۶۵ دلار و ۴۲ سنت و بهای نفت ‘وست تگزاس اینترمدیت’ آمریکا به ۶۱ دلار و ۶۸ سنت در هر بشکه رسید.

Twitter Google+ Facebook
164 views
طراحی سایت : بیتانگار