تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15216

پروژه بررسی مشکلات کارکنان اقماری

مشاغل طرح اقماری و دور بودن کارکنان شاغل در این طرح از خانواده، می تواند مشکلات و پیامدهایی برای آنان و خانواده های آنان ایجاد نماید؛ بنابراین، ضرورت دارد که تاثیر کار اقماری بر روی وضعیت کار و خانواده های همکاران شاغل مورد سنجش قرار گیرد.
به گزارش انرژی امروز، به همین منظور پروژه ای مشترک با همکاری واحد پژوهش و برنامه ریزی راهبردی منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران و مدیریت منابع انسانی (اداره بهبود روابط کار و مددکاری اجتماعی) مورد تصویب قرار گرفت و اجرایی شده است.
در این پروژه پژوهشی ابتدا با کارکنان شاغل در طرح اقماری دستگاه های حفاری خشکی و دریا مصاحبه انجام و سپس پرسشنامه ای تدوین شد که توسط روانشناسان و کارشناسان صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.
انتظار می‌رود با تحلیل آماری این پروژه ضمن شناسایی مشکلات ناشی از کار اقماری و تاثیر آن بر عملکرد و خانواده های کارکنان، پیشنهادهای کاربردی جهت کاهش و رفع مشکلات ارائه و پس از اخذ مجوز های مربوطه در سطح وزارت نفت به اجرا گذاشته شود.

Twitter Google+ Facebook
247 views
طراحی سایت : بیتانگار