تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15279

نفت ۶۶ دلاری شد

هر بشکه نفت در آخرین روز کاری بازارهای جهانی در هفته گذشته با ۱٫۰۹ دلار افزایش ۶۶٫۲۱ دلار فروخته شد.

به گزارش فارس به نقل از رویترز، قیمت نفت پس از یک رشد زیاد به علت بالا رفتن شاخص های سهام در بورس آمریکا در روز جمعه، هفته گذشته را با افزایش به پایان برد.

قیمت نفت در آستانه ثبت هفته کاهشی بود اما پس از آن افزایش یافت زیرا هم ارزش بازار بورس بالا رفت و هم سرمایه‌گذاران در انتظار مصاحبه تلویزیونی ولیعهد عربستان در برنامه ۶۰ دقیقه هستند.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با ۱٫۰۹ دلار افزایش ۶۶٫۲۱ دلار فروخته شد. دیروز قیمت نفت برنت تا ۶۶٫۴۲ دلار، بالاترین رقم از ۲۸ فوریه نیز بالا رفت.

افزایش ارزش بازارهای بورس وال‌استریت نیز از دیگر عوامل تقویت‌کننده قیمت نفت بود .

شاخص اس‌اند پی ۵۰۰ که در هفته منتهی به پنج‌شنبه ۱٫۵ درصد کاهش یافته بود، رشته ۵ روزه کاهشی در سال ۲۰۱۸ را پاره کرد و ۰٫۱۷ درصد رشد کرد و به ۲۷۵۲٫۰۱ واحد رسید.

با این حال، ارزش سهام در وال‌استریت به طور کلی طی هفته گذشته، کاهش داشته زیرا سهام‌ها به علت احساس افزایش بحران در دولت ترامپ و بروز نشانه‌هایی که می‌تواند جنگ تجاری ایجاد کند، با چالش روبرو بودند.

ارزش دلار در ساعات اولیه به ۱۰۵٫۶۱ واحد در برابر ین کاهش یافت که کمترین میزان از ۷ مارس به شمار می‌رفت.

Twitter Google+ Facebook
313 views
طراحی سایت : بیتانگار