تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15225

مدیر بازرگانی نفتکش منصوب شد

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران درحکمی سرپرست مدیریت بازرگانی این شرکت را منصوب کرد.
به گزارش عصرنفت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی نفتکش ایران، به موجب حکم کاپیتان نصرالله سردشتی، کاپیتان شهرام فرحبد به عنوان سرپرست مدیریت بازرگانی این شرکت منصوب شد.
کاپیتان فرحبد که از دریانوردان باسابقه شرکت ملی نفتکش ایران بوده است،تا پیش از این ریاست بیمه و دعاوی این شرکت را برعهده‎ داشت.
وی جایگزین کاپیتان سردشتی شده است که هم اکنون مدیرعاملی شرکت ملی نفتکش ایران را عهده‎دار است.
کاپیتان فرحبد ریاست گروه عملیات مدیریت بازرگانی و معاونت امور آموزش شرکت ملی نفتکش ایران را نیز در کارنامه خود دارد.
وی همچنین مشاور سازمان بنادر و دریانوردی در کمیته فرعی HTW و کمیته حقوقی سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) و ممتحن ارشد سازمان بنادر و دریانوردی بوده و حضور و نقش موثری در فرآیند اصلاح کنوانسیون STCW و اصلاحیه مانیل و همچنین طراحی و اجرای دوره‎های متکی به سیستم شبیه‎ساز براساس الزامات شرکت‎های معظم نفتی یا Vetting و کنوانسیون STCW برای پرسنل و دریانوردان شرکت ملی نفتکش ایران داشته است.
کاپیتان فرحبد که دانش‎آموخته رشته مهندسی و علوم دریایی از دانشگاه چابهار در مقطع کارشناسی و رشته بیمه دریایی از دانشگاه جهانی دریانوردی مالمو در مقطع کارشناسی ارشد است، از سال ۱۳۶۳ وارد شرکت ملی نفتکش ایران شده است.

Twitter Google+ Facebook
324 views
طراحی سایت : بیتانگار