تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 14541

مبارزه دولت ونزوئلا با فساد مالی در بخش نفت

دادستان کل ونزوئلا روزگذشته ( چهارشنبه) اعلام کرد که۱۰۰ نفر طی پنج ماه گذشته به دلیل فساد مالی در بخش صنعت نفت این کشور بازداشت شده اند.

به گزارش عصرنفت به نقل از خبرگزاری پرنسالاتینا، طارق ویلیام صعب تصریح کرد که بازداشت شدگان با اتهام فسادمالی در واردات و همچنین پولشویی در بانک خصوصی ‘آندورا’ متهم شده اند.
وی در گزارش مدیریت سال ۲۰۱۷ خطاب به مجلس موسسان ونزوئلا یادآورشد که از ماه اوت (شهریور) تاکنون نیروهای اعمال قانون دهها نفر مقام رسمی صنعت نفت ونزوئلا از جمله ۲۱ مدیر ارشد و دو وریر پیشین این بخش را به اتهام فساد مالی بازداشت کرده اند.
دادستان کل ونزوئلا ادامه داد: اختلاس در پرونده فساد مالی شرکت ملی نفت ونزوئلا، فساد در واردات و همچنین پرونده پولشویی در بانک خصوصی آندروا فراتر از ۱۵ میلیارد دلار است.
به گزارش ایرنا، دولت ونزوئلا در حالی تدابیر مقابله با فساد مالی در بخش های مختلف را در دستور کار خود قرار داده که این کشور چند ماهی است با مشکلات جدی اقتصادی از جمله کمبود شدید مواد غذایی و دارو و همچنین تورم شدید دست و پنجه نرم می کند. نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد که این کشور درگیر یک جنگ اقتصادی هدایت شده توسط آمریکاست اما مخالفان دولت کاراکاس مادورو را به سوءمدیریت متهم می کنند.

Twitter Google+ Facebook
126 views
طراحی سایت : بیتانگار