تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 14517

لکه نفتی «سانچی» به جنوب ژاپن رسید

گارد ساحلی ژاپن خبر داد لکه‌هایی نفتی در نزدیکی سواحل جنوبی این کشور مشاهده شده است که احتمالا مربوط به نفت‌کش ایرانی سانچی است.

به گزارش افکارنیوز، گارد ساحلی ژاپن خبر داد لکه‌هایی نفتی در نزدیکی سواحل جنوبی این کشور مشاهده شده است که احتمالا مربوط به نفت‌کش ایرانی سانچی است.

گارد ساحلی ژاپن روز پنج‌شنبه (امروز) خبر داد لکه‌های نفتی به جزایر جنوبی این کشور رسیده‌اند که احتمال زیاد مربوط به نفت‌کش سانچی باشد.

به نوشته خبرگزاری رویترز، گارد ساحلی ژاپن گفت: لکه‌هایی نفتی در ساحل جنوبی این کشور دیده شده که احتمال دارد مربوط به نفت‌کش ایرانی سانچی باشد که اوایل ماه ژانویه در نزدیکی چین بعد از برخورد با یک کشتی باری چینی آتش گرفت و غرق شد.

یک مقام گارد ساحلی ژاپن روز پنج‌شنبه گفت: «ماده نفتی که به سواحل دو جزیره رسیده، احتمال زیاد مربوط به حادثه نفت‌کش سانچی است، با در نظر گرفتن شباهت نفت و این واقعیت که هیچ فاجعه دریایی و نفتی در زندیکی این محوطه دریایی نبوده است».

نفت‌کش سانچی روز ۱۶ دی سال جاری، متعلق به شرکت نفت کش ایران با ۱۳۶ هزار تن نفت و میعانات گازی در نزدیکی چین با یک کشتی باری چینی برخورد کرد و بعد از چند روز سوختن غرق و همه کارکنان آن کشته شدند.

Twitter Google+ Facebook
180 views
طراحی سایت : بیتانگار