تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15334

فرآورش ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب گاز در پالایشگاه بیدبلند

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند، از محقق شدن تولید و فرآورش ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعبی گاز درسال ۹۶ خبر داد.

به گزارش شانا، علی‌محمد پوررضا، از تحقق افزایش تولید گاز در پالایشگاه بیدبلند خبر داد و گفت: در پایان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، با افزایش بهره‌وری و انجام به‌موقع تعمیرات اساسی موفق به تولید بیش از ۶ میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه گاز بیدبلند شدیم.

وی افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال با ۱۱ درصد افزایش همراه بوده است.

به گفته پوررضا، افزایش تولید در پالایشگاه با دریافت حداکثری از حوزه صیانتی و مشترک پارس‌جنوبی از طریق خط پنجم سراسری محقق شد و میزان تولید پالایشگاه در طول سال ۹۶، به ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب رسیده است. ظرفیت پالایش روزانه گاز در این پالایشگاه نیز ۲۷ میلیون مترمکعب است.

پالایشگاه گاز بیدبلند آماده دریافت گاز از منابع سه‌گانه (آغار، پارس جنوبی از طریق خط پنجم و آغاجاری) است. مخلوط گازهای این سه حوزه خوراک واحدهای پالایش است که از دوبخش شیرین‌سازی و نم‌زدایی تشکیل می‌شود. گاز خشک و شیرین خروجی در این مرحله با استانداردهای مورد تایید شرکت ملی گاز از طریق تاسیسات تقویت فشار شهید کاوه پیشه به خط نخست سراسری تحویل می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
224 views
طراحی سایت : بیتانگار