تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15198

صادرات ۱۱ میلیارد دلار محصولات پتروشیمی

مجتمع های پتروشیمی کشورتا پایان بهمن ماه امسال بیش از ۲۰ میلیون و دویست و هفت هزار تن محصول به ارزش ۱۰ میلیارد و هفتصد و چهل و چهار میلیون دلار را صادر کردند.

به گزارش انرژی امروز، درمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بیش از ۱۰ میلیون و صد و نود و سه هزارتن محصول به ارزش ۵ میلیارد و دویست و هشتاد و پنج میلیون دلارصادر شد و در منطقه ماهشهر نیز بیش از ۵ میلیون و پانصد و بیست و شش هزار تن محصول به ارزش بیش از ۳ میلیارد دلار روانه بازارهای بین المللی شد.

همچنین تا پایان بهمن ماه، درسایر مناطق، بیش از ۴ میلیون و چهارصد و هشتاد و هشت هزارتن محصول به ارزش ۲ میلیارد و سیصد و هشتاد و پنج میلیون دلار صادر شد.

بر اساس این گزارش ، بالاترین میزان صادرات را از نظر وزنی پتروشیمی زاگرس با بیش از ۲ میلیون و ششصد و سی و پنج هزارتن و پتروشیمی نوری ازنظرارزش با بیش از یک میلیارد و یکصد و شصت و چهارمیلیون دلاردر منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تا پایان بهمن ماه امسال به خود اختصاص دادند.

همچنین درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، مجتمع پتروشیمی بندرامام با بیش از ۱میلیون و هشتصد و هفتاد هزار تن صادرات توانست بیش از ۹۴۲ میلیون دلار صادرات را رقم بزند.

در سایر مناطق نیز پتروشیمی خارک بیش از یک میلیون تن محصول را به ارزش بیش از ۳۶۷ میلیون و سیصد و هشتاد و هفت هزار دلار روانه بازارهای خارجی کرد و رتبه نخست را درزمینه صادرات به خود اختصاص داد.

Twitter Google+ Facebook
298 views
طراحی سایت : بیتانگار