تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15019

استخدام غیربومی ها در نیروگاه اسلام آباد و اعتراض نماینده مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اینکه استفاده از افراد غیربومی و بازنشسته‌ها در نیروگاه سیکل ترکیبی اسلام‌آباد غرب موضوع طرح سؤال از وزیر نیرو شده است، گفت:‌رئیس کمیسیون انرژی با طرح این سؤال موافقت کرد.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سؤال که دلیل طرح سؤال از اردکانیان وزیر نیرو با توجه به اینکه از زمان حضور او در وزارت نیرو خیلی نمی گذرد، چیست، گفت: حتی اگر یک روز هم از حضور یک وزیر در وزارتخانه ای گذشته باشد نمایندگان مجلس حق این را دارند که طرح سؤال را مطرح کنند.

وی افزود: از زمان مجلس هفتم که پیگیر احداث یک نیروگاه در منطقه اسلام‌آباد غرب بودیم بسیاری از مردم منطقه و کشاورزان با همکاری مناسب و تغییر کاربری زمین مورد نیاز به احداث نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی اسلام‌آباد غرب کمک کردند و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی افزود: اما حالا با توجه به اینکه نیروگاه مزبور به بهره‌برداری رسیده گزارش‌ها حاکی از این است که افراد غیربومی و بازنشسته در این نیروگاه مشغول به کار شده‌اند.

فلاحت‌پیشه با اشاره به اینکه این اقدام موجب اعتراض اجتماعی شده است، اظهار داشت: اینکه طرح سؤال در صحن علنی مجلس مطرح شود را نمی‌دانم، اما هفته گذشته این سؤال در دستور کار کمیسیون انرژی مطرح و مورد موافقت و پذیرش رئیس کمیسیون انرژی قرار گرفت.

به گزارش فارس، از حضور اردکانیان وزیر نیرو در وزارت نیرو و رای اعتماد مجلس حدودا ۴ ماه او می‌گذرد اما ظاهرا چهار نماینده مجلس (نمایندگان اسلام آباد، کاشان، ارومیه و کوهدشت) از وزیر نیرو طرح سؤال کرده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
422 views
طراحی سایت : بیتانگار