تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 14523

دو هزار لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در نوار مرزی گنبد کشف شد

فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان از کشف دو هزار لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع مواد سوختی توسط ماموران مرزبانی این یگان انتظامی خبر داد.

سرهنگ محمدرضا سراوانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران مرزبانی پاسگاه حدادی روستای دوزاولوم در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان که از داشلی برون به سمت گنبد در حرکت بود، این مقدار سوخت را در یک تانکر حمل می شد، کشف کردند.
وی افزود: با توجه به اینکه راننده خودرو فاقد اسناد و مجوزهای مربوط به حمل سوخت بود، محموله نفت سفید به عنوان سوخت خارج از شبکه توزیع، توقیف و راننده خودرو نیز به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.
فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان کشف ۲۰ لیتر مشروب الکلی دست ساز از منزل فردی در روستای مرزی کرند را از دیگر اقدامات ماموران مرزبانی این یگان انتظامی در ۴۸ ساعت گذشته برشمرد.
وی افزود: با وصول اخباری مبنی بر تهیه و توزیع مشروب الکلی دست ساز توسط فردی از اهالی این روستا، ماموران با کسب مجوزهای قانونی اقدام به بازرسی از منزل نامبرده کرده و علاوه بر کشف ۲۰ لیتر مشروب الکلی، مقادیری آلات قمار و نیز دو عدد تور مخصوص صید پرندگان نیز به دست آمد و با توقیف آنها، متهم به مرجع قضایی معرفی شد.
سرهنگ سروانی از کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه پنج تیر فشنگ در بازرسی از منزلی در روستای کرند نیز خبر داد و افزود: ماموران پست بازرسی داشلی برون نیز در بازرسی از یک خودرو، مقدار یک لیتر مشروب الکلی دست ساز به دست آوردند و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی کشف سه هزار و ۵۰۰ نخ سیگار از سه تبعه ترکمنستانی در دروازه مرزی ایران و ترکمنستان در گمرک اینچه برون را از دیگر اقدامات ماموران مرزبانی هنگ مرزی اترک در ۴۸ ساعت گذشته برشمرد و گفت: کالای مکشوفه توسط ماموران ضبط و توقیف شد.
هنگ مرزی اترک مسئولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوزری اسلامی ایران با ترکمنستان در محدوده استان گلستان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر را برعهده دارد و مقر فرماندهی آن در شهرستان گنبدکاووس مستقر است.

Twitter Google+ Facebook
157 views
طراحی سایت : بیتانگار