تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 15051

ایران قیمت نفت خود در بازار آسیا را کاهش داد

ایران با هدف حفظ سهم خود از فروش بازار نفت آسیا قیمت نفت خود برای تحویل به مشتریان آسیایی را کاهش داد.
ایران قیمت نفت خود برای تحویل در ماه آوریل را نسبت به ماه قبل ۶۰ سنت کاهش داد.

این خبر که از سوی یک منبع آگاه اعلام شده، نشان می‌دهد، شرکت ملی نفت ایران همچنین قیمت دیگر نفت‌های با درجه‌بندی‌های مختلف را برای تحویل در بازار آسیا کاهش داده است، به گونه‌ای که هم اکنون قیمت نفت سنگین میدان فروزان با بیشترین تخفیف به مشتریان آسیایی تحویل داده می‌شود، تا بتواند با نفت مشابه صادراتی عربستانی در بازار آسیا رقابت کند.

نفت سنگین ایران با قیمتی ۷۰ سنت پایین‌تر از قیمت نفت عربستان ارائه می‌شود. تخفیف نفت سنگین میدان فروزان نیز از ۲۵ سنت در ماه گذشته به ۴۱ سنت رسیده است.

به گزارش فارس ارائه تخفیف در قیمت نفت از سوی ایران باعث جذب مشتریان بزرگ آسیایی نظیر چین و هند شده است، در ماه ژانویه واردات نفت چین از ایران به بالاترین میزان در سه ماه قبل رسید که این کشور را همچنان در بالای فهرست خریداران نفت ایران قرار می‌دهد، ایران همچنین به دهلی نو پیشنهاد داده است، در صورت بالا بردن واردات نفت از ایران از تخفیف بیشتری در قیمت نفت برخوردار شود.

Twitter Google+ Facebook
109 views
طراحی سایت : بیتانگار