تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14272

۴.۵ میلیون تن تولید در ۱۰ ماه

مجتمع پتروشیمی بندرامام موفق شد بیش از ۴ میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تن انواع محصولات پتروشیمی را تا پایان دی ماه روانه بازارهای مختلف داخلی و بین المللی کند.

به گزارش انرژی امروز، مجتمع پتروشیمی بندر امام تولید انواع محصولات خود را برای تامین نیاز داخل و نیز صادرات بر اساس برنامه ریزی ها انجام می دهد .

بر اساس این گزارش، با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود تولید در این مجتمع پتروشیمی تا پایان سال جاری به بیش از۵ میلیون تن برسد.

تولید پتروشیمی بندر امام دردی ماه امسال بیش از۳۷۸ هزار تن بود که به بازارهای مختلف داخلی و خارجی عرضه شد.

همچنین این مجتمع پتروشیمی موفق شد تا پایان دی ماه امسال درمجموع ۱ میلیون وهفتصد و شصت و دوهزار تن محصول به ارزش ۸۸۰ میلیون ویکصد و هشتاد و هفت هزار دلاررا صادر کند.

گفتنی است که شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام دارای چند شرکت تابعه است و شرکت های فراورش ، بسپاران و کیمیا شرکت های تولیدی این مجتمع محسوب می شوند که محصولات پتروشیمیایی را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی از کشور عرضه می کنند.

Twitter Google+ Facebook
165 views
طراحی سایت : بیتانگار