تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13925

یک روزنامه لبنانی مدعی شد: ایران در ازاء فروش نفت از روسیه جنگنده می‌گیرد

یک پایگاه خبری روس به نقل از روزنامه الدیار مدعی شد که ایران قرار است در ازاء خرید ۵۰۰ جنگنده‌ از روسیه، روزانه به این کشور نفت صادر کند.

به گزارش عصرنفت، به نقل از پایگاه خبری راشا لایو، روزنامه لبنانی الدیار در گزارشی مدعی شد: ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه پذیرفته است ۵۰۰ جنگنده MiG-۳۱ و MiG-۳۵ به ایران بفروشد و جمهوری اسلامی نیز در ازاء به‌طور روزانه ۱۰ میلیون بشکه نفت به روسیه صادر کند.

این روزنامه لبنانی در ادامه آورده است که هزاران خلبان ایرانی نیز قرار است برای گذراندن یک دوره آموزشی سه ساله به روسیه بروند تا چگونگی پرواز با MiG-۳۵ را فرا گیرند.

ادعای این سایت روسی مبنی بر فروش ۱۰ میلیون بشکه نفت در روز در حالی به اشتباه مطرح شده است که روزنامه الدیار به عنوان منبع اصلی خبر این میزان را یک میلیون بشکه نفت عنوان کرده و ایران نیز معمولا روزانه حدود ۲ میلیون بشکه نفت به کل کشورهای خریدار ارسال می‌کند.

Twitter Google+ Facebook
101 views
طراحی سایت : بیتانگار