تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13615

کم کردن حقوق رسمی‌ها به جای حل مشکل قراردادی‌های نفت؟!

مجلس قصد دارد تا با بررسی حقوق و مزایا در نفت فاصله دریافتی نیروهای رسمی را با نیروهای قراردادی کاهش دهد. البته این اقدامی است که باید پیشترها انجام می‌پذیرفت. اما چگونه؟

به گزارش انرژی امروز، یک کارشناس صنعت نفت با بیان این مطلب گفت: در شرایطی که مدت‌هاست به دلیل عادلانه کردن حقوق و مزایای نیروهای رسمی وزارت نفت از اجرای ماده ۱۰ سر باز زده است؛ گویا مجلس به جای افزایش حقوق نیروهای رسمی و متعاقب ان افزایش و نزدیک کردن حقوق نیروهای قراردادی به آن قصد دارد با حرکتی عوام‌پسندانه از رسمی‌ها کم کند و به قراردادی‌ها بیفزاید.

سعید ساویز تاکید کرد: این درحالی است که کار درست این است که حقوق هر دو گروه افزایش یابد و اما حقوق قراردادی‌ها بیشتر افزایش یابد.

وی افزود: با وضعیت بدی که در بخش نیروی انسانی صنعت نفت حاکم است، اقدامات باید تا حد امکان بخردانه باشد و از اقدامات غیرکارشناسی و هیجانی پرهیز گردد.

ساویز یادآور شد: فراموش نشود که وزارت نفت سال‌هاست یک ماده ده به پرسنل بدهکار است.

Twitter Google+ Facebook
196 views
طراحی سایت : بیتانگار