تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13504

پلی‌استایرن قابل رقابت با جهان شد / دریافت لیسانس تویو ژاپن

تولید دو گرید جدید پلی استایرن معمولی در مجتمع پتروشیمیایی تخت جمشید پارس عسلویه با هدف متنوع سازی سبد تولید با تلاش بی وقفه مدیران و کارشناسان شرکت و با تائید حضوری کارشناسان ژاپنی شرکت تویو با موفقیت آغاز شد .

به گزارش انرژی امروز، کاربرد اصلی گریدهای تولید شده جدید عمدتا موارد اکسترود شده و تولید XPS می باشد و به طور برجسته‌ای به عنوان عایق در ساختمان ها و صنعت ساخت و ساز،مصارف الکتریکی و لوازم خانگی استفاده می شود.

محصولات تولید شده از نظر کیفیت قابل رقابت با مشابه خارجی بوده و قابلیت عرضه در بازارهای بین المللی مطابق با استانداردهای جهانی را دارند.

شرکت پتروشیمی تخت جمشید پارس عسلویه توانسته علی رغم تحریم‌های ظالمانه بر صنایع پتروشیمی ایران مشارکت موفق خارجی داشته باشد و تولید گریدهای جدید را با حضور کارشناسان ژاپنی به انجام رساند و این در حالیست که این امر پس از تحریم توسط هیچ شرکت پتروشیمی صورت نگرفته است.

این مجتمع برای اولین بار در ایران موفق به اخذ لیسانس رسمی از شرکت تویو ژاپن شد و دریافت لیسانس دستیابی به دانش فنی فرآیندها، بهینه سازی، رفع موانع و مشکلات جهت نیل به ظرفیت اسمی، بهبود کمی و کیفی محصولات ، افزایش راندمان، کاهش آلاینده‌های محیطی، رفع موانع و مشکلات برای کاهش مصرف انرژی و… را فراهم می‌سازد.

Twitter Google+ Facebook
133 views
طراحی سایت : بیتانگار