تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14149

پروژه تقویت گاز رسانی به بخش کَرون کلنگ زنی شد

پروژه تقویت گاز رسانی به بخش کَرون شهرستان تیران و کرون همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی کلنگ زنی شد.

به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان روز شنبه در مراسم آغاز عملیات پروژه تقویت گاز رسانی به بخش کرون شهرستان تیران و کرون گفت: با توجه به توسعه گلخانه ها در تیران و کرون، تقویت گاز رسانی به این شهرستان ضروری است.
مصطفی علوی افزود: پروژه گاز رسانی به این شهرستان با اعتبار بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال اجرا می شود.
وی اضافه کرد: این پروژه سال آینده به بهره برداری می رسد و مشکل کمبود گاز در بخش کرون بویژه گلخانه های این منطقه برطرف می کند.
وی ادامه داد: در آینده ایستگاه انتقال خط گاز در شرکت دارویی مدرس این شهرستان نیز به منظور گاز رسانی به پروژه کشت گیاهان دارویی اجرا می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه در تمام نقاط استان گاز رسانی صورت گرفته است، یادآور شد: پروژه های تقویت گاز رسانی برای فعالیت های اقتصادی انجام می شود که در همین رستا و در دهه فجر امسال هفت پروژه گاز رسانی در اصفهان به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
علوی بر ضرورت همکاری مردم در پرداخت به موقع گاز بها و استفاده بهینه از منابع گاز برای فعالیت های موثر و اثرگذار مانند بخش تولید تاکید کرد.
با توجه به احداث ۳۲۰ گلخانه در شهرستان تیران و کرون، پروژه تقویت گاز رسانی منجر به جبران کاهش جریان گاز در این شهرستان می شود.
شهرستان تیران و کرون با ۷۱ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

Twitter Google+ Facebook
163 views
طراحی سایت : بیتانگار