تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۶ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13649

پتروپارس از کنگان می‌رود؟

دفتر مرکزی شرکت بهره‌برداری و مدیریت پتروپارس (POMC) از کنگان به تهران منتقل می شود.
به گزارش عصرنفت به نقل از کانال پارس جنوبی، شنیده شده در چند روز اخیر از سوی مدیران این شرکت پیامی به پرسنل ارسال شده مبنی بر تعطیلی این دفتر در شهر کنگان و انتقال آن به تهران از ابتدای سال ۹۷.
دفتر مرکزی شرکت بهره‌برداری و مدیریت پتروپارس در بلوار ساحلی کنگان واقع شده و بیشتر مدیران در این ساختمان حضور دارند. ارتباط با پیمانکاران و جذب و استخدام نیز از طریق این دفتر انجام می پذیرد.
اما طی روزهای اخیر در یک اقدام سوال برانگیز تصمیم به جابجایی این شرکت گرفته شده است. این در حالی است که شرکت مذکور همچنان در پروژهای فازهای ۱۹، ۱۳ و ۱۲ پارس جنوبی فعال بوده و با این اتفاق ممکن است نزدیک به ۵۰ نفر بومی بیکار شوند.
اما سوال مهم این است که انگیزه جابجایی دفتر مرکزی این شرکت بهره‌بردار از کنگان به تهران یا هر جای دیگر چیست و واکنش مسئولین شهرستان در این خصوص چه خواهد بود؟
انتظار می‌رود با رایزنی هایی که انجام می شود، مدیران شرکت نامبرده از این تصمیم منصرف شوند.

Twitter Google+ Facebook
157 views
طراحی سایت : بیتانگار