تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13479

پتروشیمی‌های خارج شده از مدار به تولید بازگشتند

مجتمع های پتروشیمی با توجه به نیاز بازار، محصولات مختلف مورد استفاده صنایع پایین دستی را تامین می کنند.

به گزارش انرژی امروز، مسئول تنظیم بازاردفترصنایع پایین دستی پتروشیمی اظهار کرد: تمامی واحد هایی که دچار توقف تولید شده بودند ازجمله پتروشیمی فن آوران به خط تولید برگشتند و به جز واحد pxنوری که اقدامات لازم برای رفع مشکل فنی آن در حال انجام است هیچ مشکلی در بازار وجود ندارد.

مرضیه طهماسبی افزود: coldboxواحد اسید استیک پتروشیمی فن آوران مدتی دچار نقص فنی شده بود و پیش بینی می شد که توقف تولید آن طولانی مدت شود نیز به مدار تولید بازگشته است.

با توجه به تامین خوراک پتروشیمی امیرکبیر از چندی پیش، واحدهای پلی اتیلن سبک خطی و پلی اتیلن سنگین این شرکت نیز راه اندازی شد و از هفته گذشته محصولات Ll0209و Ex3 در بورس کالا عرضه شود.

همچنین تعمیرات اساسی واحد آروماتیک شرکت فرآورش بندرامام با تلاش کارشناسان و متخصصان مجتمع در۲۳ روز با موفقیت به اتمام رسید.

بر پایه این گزارش مسئول تنظیم بازاردفترصنایع پایین دستی پتروشیمی چندی پیش با تاکید بر این که با همکاری بورس کالای ایران نیازداخلی به محصولات پتروشیمی درحال تامین است گفت: بطورکامل تحولات بازار را رصد می کنیم و قیمت ها با توجه به قیمت های جهانی و بر اساس فرمول و با درنظرگرفتن تمامی موارد قانونی تعیین و اعلام می شود .

طهماسبی تصریح کرد: شرایط بازار با توجه به روند معامله ها مثبت ارزیابی می شود و تعامل ایجاد شده میان دفترصنایع پایین دستی پتروشیمی، مجتمع های پتروشیمی، بورس کالای ایران و نیز انجمن ها و تشکل ها سبب شده تا معاملات با شفافیت انجام شود.

وی با اشاره به این که حفظ منافع تولید کنندگان و مصرف کنندگان به عنوان یک راهبرد مورد توجه ویژه دفترصنایع پایین دستی قرار دارد، گفت : همانطور که بارها اعلام شده است اعلام دقیق نیاز واقعی بازار از سوی اتحادیه های تامین نیاز و انجمن های تخصصی مصرف کننده محصولات پتروشیمی می تواند بازارهای مصرف را با آرامش بیشتری همراه سازد.

Twitter Google+ Facebook
137 views
طراحی سایت : بیتانگار