تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13580

هزینه خدمات مستمر از قبوض گاز مشترکان حذف شد

در پی ابطال مصوبه مربوط به دریافت آبونمان از مشترکان گاز و تغییر عنوان آن به «هزینه خدمات مستمر» از سوی شورای اقتصاد، هیئت عمومی دیوان عدالت اداری این مصوبه را نیز ابطال کرد و بلافاصله این هزینه از قبوض گاز حذف شد.

مجیدبوجارزاده، درباره حذف «هزینه خدمات مستمر» در قبض‌های گاز به خبرنگار شانا گفت: مطابق دستور مدیرعامل شرکت ملی گاز، از عصر روز گذشته ردیف «هزینه خدمات مستمر گاز» یا همان «آبونمان» از قبض‌های گاز حذف شد.

وی افزود: پس از آنکه دیوان عدالت اداری، مصوبه شورای اقتصاد را ابطال کرد و این موضوع از سوی صدا و سیما اعلام شد، با وجود آن‌که هنوز به صورت کتبی به شرکت ملی گاز ابلاغ نشده است، این هزینه از قبوض گاز حذف شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز تصریح کرد: تسریع در حذف این بند از قبض‌های گاز به دلیل آمادگی شرکت ملی گاز در دوره‌های قبل و طی زمان‌های مطرح شدن موضوع آبونمان بود، بر این اساس، قبض‌هایی که از عصر روز گذشته صادر شده‌اند، بدون احتساب آبونمان یا هزینه خدمات مستمر خواهند بود.

به گزارش شانا، به دنبال ابطال بخشنامه دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها درباره اخذ هزینه آبونمان از مشترکان گاز در مرداد ماه سال جاری از سوی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری و تعیین مهلت ۴۸ ساعته دیوان برای حذف آبونمان از قبوض مشترکان در ۱۹ آذر، شورای اقتصاد در چهارم دی‌ماه اخذ «هزینه خدمات مستمر» از مشترکان گاز طبیعی را تصویب کرد.

به دنبال تصویب این مصوبه در شورای اقتصاد که جایگزین هزینه آبونمان شد، طبق ماده ۹۲ قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری، رئیس دیوان، مصوبه شورای اقتصاد درباره اخذ هزینه خدمات مستمر از مشترکان گاز را برای رسیدگی خارج از نوبت به صحن علنی هیئت عمومی ارائه کرد.

سرانجام در نشست سه‌شنبه سوم بهمن ۹۶، هیئت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه شورای اقتصاد درباره اخذ هزینه خدمات مستمر ماهانه از مشترکانه گاز طبیعی را مورد بحث و بررسی قرار داد و با اکثریت آرا این مصوبه را ابطال کرد.

Twitter Google+ Facebook
219 views
طراحی سایت : بیتانگار