تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13717

مصرف گاز شمال‌غرب کشور از مرز ۲۰ میلیارد مترمکعب گذشت

در ۹ ماه امسال، بالغ بر ۲۰ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی از طریق تاسیسات و خطوط لوله منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ایران منتقل شده است.

به گزارش شانا، یداله بایبوردی، مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز گفت: مقدار گاز انتقالی از این منطقه برای مصارف خانگی، نیروگاه‌ها، صنایع و صادرات تا پایان آذرماه امسال، بیش از ۲۰ میلیارد مترمکعب بوده که این آمار در مجموع افزایش ۱۴ درصدی میزان گاز انتقالی، نسبت به مدت مشابه پارسال را نشان می‌دهد.

وی افزود: امسال از مجموع گاز انتقالی در مدت زمانی یادشده، بیش از ۱۲ میلیارد مترمکعب گاز به شرکت‌های گاز استان‌های آذربایجان‌شرقی، غربی، اردبیل، گیلان، زنجان و کردستان برای مصارف خانگی، صنایع و نیروگاه‌ها تحویل شده است.

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ادامه داد: در این مدت بیش از ۸ میلیارد متر مکعب گاز به پایانه‌های مرزی صادرات منتقل شده است.

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز با اشاره به شرایط جوی و تغییرات آب و هوایی اظهار کرد: گاز انتقالی در آذرماه، ۲ میلیارد و ۸۷۴ میلیون و ۱۵۸ هزار مترمکعب بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال، حدود ۴ میلیون مترمکعب افزایش داشته است.

بایبوردی تصریح کرد: با وجود اشتراک‌پذیری‌های جدید در بخش خانگی و صنایع و نیز توسعه گاز‌رسانی، خوشبختانه با ایجاد شرایط مناسب در بخش تولید و انتقال و همچنین ارائه خدمات مطلوب، هیچگونه کمبود یا افت فشار در مناطق سردسیر و سرشاخه‌های مصرف ملاحظه نشده است.

Twitter Google+ Facebook
105 views
طراحی سایت : بیتانگار