تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14352

قطع انشعاب گاز۱۳ جایگاه عرضه سوخت CNG در استان به دلیل استاندارد نبودن

مدیرکل استاندارد کرمانشاه، از قطع انشعاب گاز ۱۳ جایگاه عرضه سوخت سی ان جی (CNG) در استان به دلیل رعایت نکردن الزامات استاندارد خبر داد.

محمودرضا نیازی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: گاز این ۱۳ جایگاه به منظور تأمین ایمنی و سلامت استفاده کنندگان، جلوگیری از بروز حوادث احتمالی و همکاری نکردن با کارشناسان اداره کل استاندارد از سوی شرکت گاز استان قطع شد.
وی تصریح کرد: پیشتر و در بازرسی های به عمل آمده تذکر و اخطار لازم برای رفع نواقص به صاحبان این جایگاه ها داده شده بود که متاسفانه با بی توجهی روبرو شد.
نیازی در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون ۷۶ جایگاه CNG فعال و دارای مجوز فعالیت در سطح استان وجود دارد، گفت: فرایند استاندارد سازی ۶۸ جایگاه در حال انجام است.
مدیرکل استاندارد کرمانشاه ادامه داد: مخازن CNG نصب‌ شده بر روی خودروهای دوگانه سوز از جمله تجهیزات پراهمیت و دارای ضریب حساسیت و ایمنی بسیار بالاست که با توجه به تحمل فشار بالای کاری، چرخه‌های مکرر پر و خالی شدن روزانه و با در نظر گرفتن عمر مفید کاری این سیلندرها، باید در فواصل زمانی معین مورد بازرسی‌های چشمی، آزمون‌های هیدرواستاتیک و در صورت لزوم و حسب تشخیص شرکت بازرسی کننده، مورد آزمون‌های تکمیلی قرار بگیرد.
وی یادآور شد: به منظور ایمنی و جلوگیری از خطرات ناشی از انفجار سیلندرهای تحت فشار خودروهای گازسوز، این مخازن هر سه سال یکبار باید مورد ارزیابی تکمیلی قرار گیرند.
نیازی ادامه داد: این خودروها قبل از ورود به مراکز معاینه فنی باید تست مخزن را از مراکز بازرسی CNG انجام و سپس نسبت به دریافت معاینه فنی اقدام نمایند.
مدیرکل استاندارد کرمانشاه افزود: در سال جاری این اداره کل پس از ارزیابی نهایی مجوز و تایید صلاحیت ایجاد ۲ آزمایشگاه تست مخازن فولادی CNG خودروهای گاز ‌سوز که با سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده بود را صادر نمود که با این کار زمینه اشتغال ۴۱ نفر نیرو در استان فراهم شد.

Twitter Google+ Facebook
151 views
طراحی سایت : بیتانگار