تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14107

قرارداد فروش نفت به روسیه بخشی از همکاری‌ها میان دو کشور است

سفیر کشورمان در روسیه گفت که قرارداد فروش نفت میان تهران و مسکو بخشی از پروژه‌های همکاری میان دو کشور است و پول حاصل از آن دریافت می‌شود.

به گزارش عصرنفت، مهدی سنایی، سفیر ایران در روسیه در گفت‌وگو با خبرگزاری اسپوتنیک گفت که سال گذشته(میلادی)، سال بی‌سابقه‌ای در همکاری میان ایران و روسیه بوده است و تعداد بسیاری از هیئت‌های ایرانی و روس به کشور متقابل سفر کردند.

وی همچنین گفت: در قرارداد خرید نفتی بین ایران و روسیه آمده است که مسکو نفت ایران را می‌خرد. بر این اساس، بخشی از این هزینه به صورت نقدی به تهران داده می‌شود که به حساب ایران در شعبه بانک مرکزی ایران ارسال می‌شود و مابقی برای اجرای قرارداهای مشترک میان دو کشور هزینه می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: شش شرکت نفتی بزرگ روسیه از جمله روس نفت، زاروبژ نفت، گازپروم نفت، لوک اویل با ایران قرارداد نفتی بسته‌اند. کمپانی زابروژ نفت، قرارداد اولیه خود را کرده و به زودی وارد مرحله اجرا می‌شود. ایران منتظر اقدام عملی در این زمینه است.

سفیر کشورمان اظهار کرد: قرارداد امضاء شده میان ایران و روسیه در خصوص خرید نفت بخشی از پروژه‌های مشترک میان این دو کشور است.

Twitter Google+ Facebook
169 views
طراحی سایت : بیتانگار