تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13747

سیر صعودی مصرف گاز در ایران سپیدپوش

با تداوم بارش برف و کاهش دما در نقاط مختلف کشور، مصرف گاز در بخش‌های مختلف کشور افزایش یافت تا جایی که روز یکشنبه در بخش خانگی ۵۳۰ میلیون مترمکعب گاز مصرف شد.

به گزارش شانا، با ورود توده هوای سرد به کشور و بارش سنگین برف در نقاط مختلف شهری و روستایی کشور، مصرف گاز روند افزایشی در پیش گرفت که بر این اساس دیروز (یکشنبه ۹ بهمن)، مجموع مصرف گاز در بخش‌های مختلف کشور به ۷۱۲ میلیون مترمکعب رسید.

روز گذشته در بخش خانگی و تجاری ۵۳۰ میلیون مترمکعب گاز و در بخش‌های صنعتی و نیروگاهی به ترتیب هر کدام ۹۷ میلیون و ۹۰ میلیون مترمکعب گاز مصرف شد.

صادرات گاز ایران به کشورهای همسایه نیز با وجود افزایش مصرف گاز بدون اختلال و مطابق روال عادی ۳۰ میلیون مترمکعب در روز است.

براساس این گزارش، با بهره‌برداری از خطوط انتقال جدید گاز مانند خط انتقال گاز دامغان – نکا، پایداری گازرسانی در نقاط شمال و شمال‌شرق کشور برای هم‌وطنان تضمین شده است.

پیش‌بینی می‌شود با ادامه بارش برف و کاهش دما، مصرف بخش خانگی تا ۵۶۰ میلیون مترمکعب در روز افزایش یابد.

Twitter Google+ Facebook
100 views
طراحی سایت : بیتانگار