تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13704

سرمایه گذاری آسیایی در صنعت پتروشیمی امریکا

مشارکت تایلند و کره جنوبی برای تولید محصولات شیمیایی ویژه در ایالات متحده بزودی اجرایی خواهد شد.

به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ (plasticsnewseurope)، شرکت صنایع شیمیایی ایندوراما ونچرز (Indorama Ventures ) تایلند و هوویس کورپوریشن (HC) کره جنوبی به تازگی اعلام کردند که در نظر دارند یک مجتمع تولید فیبر ذوب پایین (LMF) را در قالب طرحی مشترک (۵۰:۵۰ JV) در ایالات متحده احداث و راه اندازی کنند.
شرکت صنایع شیمیایی تایلندی مستقر در بانکوک در بیانیه ۱۶ ژانویه خود عنوان کرد: مکان ساخت مجتمع یادشده در حال نهایی شدن است و انتظار داریم احداث این طرح مشترک در سال ۲۰۱۸ میلادی به پایان برسد و در سال ۲۰۱۹ عملیاتی شود.
فرآیند ساخت مجتمع جدید نیازمند حصول توافق، برآورده ساختن مقررات و دریافت تاییدیه های مختلفی بوده است.
این مجتمع سالانه از ظرفیت تولیدی معادل ۶۰ هزار تن فیبر ذوب پایین برخوردار است که عموما به عنوان فیبر بایندر (binder fiber) در غلاف مرکزی ساخت و سازها (core-sheath constructions) به کار می رود.
بنا بر اعلام شرکت ایندوراما، در اوضاع فعلی که شرایط مالیاتی در ایالات متحده مطلوب تر شده است؛ حجم اولیه فیبر ذوب پایین تولیدی در این مجتمع در بازار داخلی آمریکا به فروش می رسد. البته این شرکت می تواند با گذشت زمان ظرفیت های موجود برای توسعه سطح عرضه و صادرات به مناطق مجاور را نیز مد نظر قرار دهد.
فیبر ذوب پایین در صنایع خودروسازی و کامپوزیت های صنعتی نظیر وادینگ (wadding)، عایق، فیلتر و دیگر محصولاتی که در آن گرما برای اتصال فیبرها استفاده می شود؛ کاربرد گسترده ای دارد.

Twitter Google+ Facebook
195 views
طراحی سایت : بیتانگار