تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13577

سایت شرکت کلاریانت سوئیس در عربستان افتتاح شد

سایت جدید تولید مستربچ شرکت کلاریانت سوئیس در عربستان سعودی افتتاح شد.

به گزارش عصرنفت به نقل از پایگاه اینترنتی هیدروکربن پراسسینگ (hydrocarbonprocessing)، شرکت تولیدکننده محصولات شیمیایی ویژه کلاریانت (Clariant) سوئیس به طور رسمی سایت جدید تولید مستربچ خود را که از تازه ترین فناوری ها در این حوزه بهره می برد؛ در شهر ساحلی ینبع عربستان سعودی افتتاح کرد.

شرکت کلاریانت از شناخته شده ترین شرکت های بین المللی در زمینه تولید محصولات شیمیایی ویژه به شمار می رود و دفتر مرکزی آن در شهر موتانز سوئیس واقع شده است.

پاتریک جانی، مدیرعامل شرکت کلاریانت، عنوان کرد: شرکت ما به عنوان بخشی از تعهد خود برای تقویت رشد و افزایش سودآوری، در نظر دارد تا با سرمایه گذاری برای افزایش ظرفیت، راه حل هایی نوآورانه و رقابتی را به مشتریان خود پیشنهاد کند. این طرح مشترک (JV) با شرکت Rowad ( تصنیع) شبکه جهانی ما را توسعه می دهد و به تقویت حضور کلاریانت در منطقه خاورمیانه و آفریقا که یکی از مهمترین بازارهای در حال رشد برای تولیدات پتروشیمی و پلاستیک است؛ کمک شایانی می کند.

سایت جدید در شهر ینبع عربستان سعودی در ساحل دریای سرخ قرار دارد. شهری صنعتی که میزبان بسیاری از صنایع بزرگ عربستان سعودی شامل پتروشیمی، هیدروکربن و مواد معدنی است. سایت یادشده در زمینی به مساحت ۳۸ هزار متر مربع در ناحیه صنعتی شماره ۲ ینبع (Yanbu Industrial Zone 2) ساخته شد و متمرکز بر تولید مستربچ های سفید خواهد بود.

این سایت امکان دسترسی آسان به خوراک مورد نیاز تاسیسات جدید را فراهم می کند. از طرفی عرضه محصولات تولیدی به مشتریان در بازار عربستان، دیگر کشورهای خاورمیانه و منطقه آفریقا را به دلیل برخورداری از یک شبکه لجستیکی مطلوب شامل بندر و فرودگاه آسان می سازد.

Twitter Google+ Facebook
256 views
طراحی سایت : بیتانگار