تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14260

روس و اتریش در راه دو میدان ایران

طرح‌‌‌های مطالعاتی شرکت‌‌‌های زاروبژنفت و او ام وی اتریش با هدف توسعه دو میدان آبان و پایدار غرب بررسی شد‌‌‌.

به گزارش عصرنفت به نقل از شرکت ملی نفت ایران، معاونت بررسی طرح‌های منابع هیدروکربوری برنامه ریزی تلفیقی از برگزاری یکصد و چهل و هشتمین جلسه کمیته مشاورین مدیریت مخازن با هدف بررسی طرح‌‌‌های مطالعاتی دو شرکت روسی و اتریشی برای توسعه میادین آبان و پایدار غرب خبر داد‌‌‌.

به گزارش این معاونت در این جلسه، طرح توسعه ارایه شده توسط شرکت اتریشی OMV برای میدان پایدارغرب و شرکت روسی زاروبژنفت برای میادین آبان و پایدارغرب مورد ارزیابی قرار گرفت و در خصوص برنامه پیشنهادی این دو شرکت‏ جهت توصیف و توسعه میادین یاد شده تبادل نظر شد‌‌‌.

میدان پایدارغرب، میدانی مشترک در غرب ایران است که در سال ١٣۵٩ کشف شد‌‌‌. این میدان در ١۵٠ کیلومتری شمال غرب اهواز قرار گرفته و میدان مشترک با آن در کشور عراق، جبل فوقی نام دارد‌‌‌. همچنین میدان آبان در ناحیه دزفول شمالی، در ۲۲٠ کیلومتری جنوب کرمانشاه و ٣٠ کیلومتری شرق میدان دهلران قرار دارد‌‌‌.

Twitter Google+ Facebook
132 views
طراحی سایت : بیتانگار