تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13799

راه اندازی یک مجتمع پتروشیمی در تایلند با فناوری ژاپن

ژاپن یک مجتمع تولید الاستومر ترموپلاست با استفاده از فناوری نوین در تایلند راه اندازی کرد.

به گزارش عصرنفت به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ، شرکت میتسوبیشی ژاپن روز ۱۹ ژانویه امسال از راه اندازی مجتمع تولید الاستومرهای ترموپلاست استایرینی (styrenic thermoplastic elastomers:TPS) خود در تایلند خبر داد.
بر اساس اعلام میتسوبیشی، زیرمجموعه این شرکت تحت عنوان میتسوبیشی کمیکال پرفورمنس پلیمرز (تایلند)، عملیات در مجتمع یادشده را در ژانویه سال جاری میلادی و با هدف تامین تقاضای فزاینده صنایع خودروسازی آسیا برای الاستومرهای ترموپلاست آغاز کرد. البته این شرکت جزئیاتی درباره ظرفیت تولید مجتمع جدید در بیانیه خود منتشر نکرده است.
میتسوبیشی از مهمترین عرضه کنندگان طیف وسیعی از الاستومرهای الفینی، استایرینی و پلی استر به شمار می رود. الاستومرهای ترموپلاست استایرینی این شرکت در صنایع متنوعی شامل خودروسازی، قطعات الکترونیکی و ساختمانی کاربرد دارد.
با هدف تامین تقاضای شدید بازار، میتسوبیشی تصمیم گرفت مجتمع تولید الاستومرهای ترموپلاست استایرنی جدید خود را در تایلند که بازاری با سرعت رشد بالا دارد؛ راه اندازی کند.
شرکت میتسوبیشی خاطرنشان کرد: اگر چه باید توجه داشت که تقاضا برای الاستومرهای ترموپلاست استایرنی در جنوب شرق آسیا در سال های اخیر به طور کلی افزایش داشته و بیشتر این رشد ناشی از نیاز صنایع خودروسازی و بسته بندی مواد غذایی است.
میتسوبیشی در حال حاضر سه برند الاستومرهای ترموپلاست استایرنی شامل Thermorun را در تایلند تولید می کند. برای مثال برند یادشده در کیسه هوای اتوموبیل ها کاربرد گسترده ای دارد.

Twitter Google+ Facebook
125 views
طراحی سایت : بیتانگار