تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14173

راه اندازی واحد جدید کراکر بخار

واحد کراکر بخارشرکت اکسان موبیل در سه ماهه دوم امسال در تگزاس راه اندازی خواهد شد.

به گزارش انرژی امروز، شرکت اکسان موبیل روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه اعلام کرد که واحد کراکر بخار این شرکت با ظرفیت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن در سال واقع در منطقه بی تاون (Baytown) تگزاس از لحاظ مکانیکی تکمیل شده است و انتظار می رود که در سه ماهه دوم سال جاری میلادی به بهره برداری می رسد.

اکسان موبیل همچنین خاطرنشان کرد: عملیات راه اندازی شامل تست سیستم ها و تزریق اولیه خوراک به واحد کراکر موفقیت آمیز بوده است.

شروع به کار این واحد که قرار بود در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ میلادی کلید بخورد؛ در پی طوفان هاروی و آسیب های ناشی از آن، به سال ۲۰۱۸ میلادی موکول شد. طوفانی که به دنبال بارندگی شدید، هیوستون تگزاس را تا ۵۰ اینچ در آب فرو برد.

مجموعه پالایشگاهی و پتروشیمی اکسان موبیل در بی تاون، واقع در شرق هیوستون، یعنی جایی که کار احداث کراکر یادشده در جریان بود؛ در میان آسیب دیده ترین تاسیسات قرار دارد.

صنایع ایالات متحده از جمله پتروشیمی پس از طوفان هاروی اختلالات فراوانی را تجربه کردند و بسیاری از پروژه های آن ها به تعویق افتاد. اما به دنبال بازیابی این صنایع، پیش بینی می شود افزایش ظرفیت های برنامه ریزی شده برای قرار گیری در مدار تولید در آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۸ ، بازارهای کلیدی را شدیدا متاثر سازد.

شرکت های شورون فیلیپس کمیکالز و فیلیپس ۶۶ (Phillips 66) نیز مشکلات مشابهی را در پی این طوفان تجربه کردند.

Twitter Google+ Facebook
162 views
طراحی سایت : بیتانگار