تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13916

دولت مجوز احداث شهرک انرژی سیرجان را صادر کند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از وزیر نیرو که در دومین سفر استانی رئییس جمهوری به سیرجان سفر کرده است خواست مجوز احداث شهرک انرژی در این شهرستان را صادر کند و عملیات اجرایی آن نیز در نخستین فرصت آغاز شود.

به گزارش ایرنا، شهباز حسن ‌پور عصر پنج شنبه در آیین افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان اظهار کرد: حضور پرشور و کم نظیر مردم برای استقبال از رئیس ‌جمهوری و همراهان وی در مجموعه ورزشگاه آزادی، سیلی محکمی به دهان یاوه‌ گویان علیه نظام، رهبری و دولت بود.
وی ضمن قدردانی از زحمات مدیران، کارگران و کارمندان عنوان کرد: همه مسئولان استان کرمان اعم از استاندار، نماینده ولی‌ فقیه و سایر مدیران به این نتیجه رسیدیم که می‌ توان در کرمان از آب، هوا و زمین خلق ثروت کنیم و تنها راه نجات استان نیز همین رویکرد است.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه برق امروز توسط وزیر نیرو در سیرجان افتتاح می‌ شود اظهار کرد: زمانی در سیرجان روزی ۱۵۰ مگاوات برق تولید می ‌شد اما اکنون هزار مگاوات برق در سیرجان افتتاح می ‌شود و هنوز به ۲ هزار مگاوات برق در این شهرستان احتیاج داریم.
حسن پور گفت: پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی چند سال تعطیل بود.
وی با بیان اینکه در مجتمع گل گهر بیش از ۱۸ هزار نفر مشغول به کار هستند عنوان کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان فعالیت دارند و این شهر تاکنون بیش از ۵۰ هزار مهاجر پذیرفته است.

Twitter Google+ Facebook
108 views
طراحی سایت : بیتانگار