تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13489

دانشکده نفت تهران و هلدینگ خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشکده نفت تهران و شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس به منظور ایجاد زمینه‌ای مناسب برای گسترش همکاری‌های تحقیقاتی و آموزشی در صنعت پتروشیمی و نیز مهارت‌افزایی و تربیت نیروی انسانی توانمند و کارآمد، تفاهم‌نامه همکاری‌ امضا کردند.

به گزارش شانا، از مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه، همکاری در طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های پژوهشی کاربردی، برگزاری دوره‌های حرفه‌ای و آموزش‌های مورد نیاز برای تربیت و پرورش مدیران و نیروی انسانی شاغل، تعیین چارچوب آماده­‌سازی و ارتقای مهارت دانش‌آموختگان دانشکده به منظور جذب و به‌کارگیری در شرکت‌­های زیرمجموعه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، حمایت صنعتی از پایان­‌نامه­‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده برای رفع نیاز­های مطالعاتی صنعت پتروشیمی و افزایش سطح تعامل صنعت نفت و دانشگاه است.

براساس این گزارش، صنایع پایین‎دستی نفت و گاز از جمله صنعت پتروشیمی در سیاست‌­های کلان بخش انرژی کشور و وزارت نفت جایگاه ویژه‌ای دارد و گسترش پژوهش‌های کاربردی و توسعه کمی و کیفی سرمایه انسانی برای توسعه ارزش افزوده و اشتغال در صنعت پتروشیمی بسیار با اهمیت است.

این تفاهم‌نامه با حضور رئیس دانشکده نفت تهران، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و تعدادی از مسئولان ذی‌ربط در محل شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس امضا شد.

Twitter Google+ Facebook
141 views
طراحی سایت : بیتانگار