تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13489

دانشکده نفت تهران و هلدینگ خلیج فارس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشکده نفت تهران و شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس به منظور ایجاد زمینه‌ای مناسب برای گسترش همکاری‌های تحقیقاتی و آموزشی در صنعت پتروشیمی و نیز مهارت‌افزایی و تربیت نیروی انسانی توانمند و کارآمد، تفاهم‌نامه همکاری‌ امضا کردند.

به گزارش شانا، از مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه، همکاری در طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های پژوهشی کاربردی، برگزاری دوره‌های حرفه‌ای و آموزش‌های مورد نیاز برای تربیت و پرورش مدیران و نیروی انسانی شاغل، تعیین چارچوب آماده­‌سازی و ارتقای مهارت دانش‌آموختگان دانشکده به منظور جذب و به‌کارگیری در شرکت‌­های زیرمجموعه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، حمایت صنعتی از پایان­‌نامه­‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده برای رفع نیاز­های مطالعاتی صنعت پتروشیمی و افزایش سطح تعامل صنعت نفت و دانشگاه است.

براساس این گزارش، صنایع پایین‎دستی نفت و گاز از جمله صنعت پتروشیمی در سیاست‌­های کلان بخش انرژی کشور و وزارت نفت جایگاه ویژه‌ای دارد و گسترش پژوهش‌های کاربردی و توسعه کمی و کیفی سرمایه انسانی برای توسعه ارزش افزوده و اشتغال در صنعت پتروشیمی بسیار با اهمیت است.

این تفاهم‌نامه با حضور رئیس دانشکده نفت تهران، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و تعدادی از مسئولان ذی‌ربط در محل شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس امضا شد.

Twitter Google+ Facebook
75 views
طراحی سایت : بیتانگار