تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13583

خراسان رضوی، پیشتاز در گازرسانی

۶۸۷ روستا و دو شهر استان خراسان رضوی طی پنج سال گذشته به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند و در مجموع این استان، رکورددار حجم اجرایی پروژه های گازرسانی روستایی در بین تمام استان های کشور است.

به گزارش انرژی امروز، سید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ضمن بیان مطلب فوق، با اشاره به آغاز نهضت بزرگ گازرسانی در دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: در ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم، از مجموع دو هزار و ۵۳۰ روستای واجد شرایط، بهره مندی از نعمت الهی گاز در استان، تنها ۵۶ درصد یعنی معادل ۹۴۶ روستا گازدار بودند که این رقم در حال حاضر به یکهزار و ۶۳۳ روستا افزایش یافته است.

وی با بیان این مطلب که در سال ۹۵ هر دو روز یک روستای استان گازدار شد، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز موفق شدیم با افزایش چهار برابری فعالیت ها و در سایه یک برنامه‌ریزی منظم، شاهد تحقق شعار “گازرسانی هر ۱۲ ساعت به یک روستا” باشیم.

فانی گفت: در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۶، شهر همت آباد و ۲۰۶ روستای خراسان رضوی با جمعیتی بالغ بر ۲۹ هزار و ۹۸۵ خانوار از نعمت الهی گاز بهره مند شدند و امیدواریم تا پایان امسال این رقم به ۷۰۰ روستا ارتقا یابد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۵۵۹ روستا با جمعیتی بالغ بر ۸۲ هزار و ۱۷۸ خانوار در حال اجراست.

فانی در بخش دیگری از سخنان خود تحقق نهضت بزرگ گازرسانی روستایی در دولت تدبیر و امید را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم عنوان کرد و گفت: شکوفایی اقتصادی، امیدآفرینی و انسجام اجتماعی از برکات تدبیر دولت در توسعه خدمات زیربنایی است.

وی خادمی مردم در نظام اسلامی را افتخار کارکنان شرکت گاز دانست و گفت: علی‌رغم افزایش چهار برابری فعالیت های کاری شرکت گاز خراسان رضوی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد سرعت مطلوبی در اجرای پروژه ها هستیم.

فانی افزود: شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان یک مجموعه انقلابی در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی استان از هیچ کوششی در مسیر تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فروگذار نخواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
188 views
طراحی سایت : بیتانگار